Dobry wieczór z płytą winylową - 40 lecie The Waal Pink Floyd 14.06.2019
Dobry wieczór z płytą winylową - 40 lecie The Waal Pink Floyd 14.06.2019

Kto nie był na prezentacji The Wall na Vinyl Festivalu będzie miał kolejną okazję w Klubie Studenckim Spirala...

W listopadzie tego roku mija czterdzieści lat od premiery wielkiego dzieła Pink Floyd „The Wall”. Wiem, że później grupa nagrała jeszcze wiele ciekawego materiału ale „The Wall” jest ukoronowaniem jej złotego okresu, który przypada na lata siedemdziesiąte XX wieku. 
O tej płycie napisano i powiedziano już prawie wszystko, odtwarzano ją miliony razy…To arcydzieło muzyki rockowej, ikona popkultury… a tak mniej pompatycznie to kawał niezłej muzyki!

W piątkowy wieczór, 14 czerwca w gliwickiej Spirali odtworzymy sobie ją jeszcze raz i opowiem o niej parę słów z punktu widzenia człowieka, który w chwili jej premiery miał sześć lat a jej zawartość muzyczną poznał i pokochał dekadę później. To będzie ciekawy punkt odniesienia. Obiecujemy, że będzie interesująco, a nawet chwilami śmiesznie…

Będzie również coś do oglądania - bo powstał także film „The Wall”…

W swoich zbiorach winylowych mam kilka ciekawych wydań tej płyty, w tym także amerykańskie pierwsze jej wydanie. Będziemy słuchać tej wspaniałej płyty na sprzęcie HiFi z najwyższej półki, który udostępni nam firma Media-Hit.

Zapraszam serdecznie

...

I połączyliśmy Sztukę przez duże S - to obrazy Kamili Łuczak z Muzyką przez duże M - to The Wall oraz The Division Bell Pink Floyd.
Ja się bawiłem wyśmienicie! A Wy?
Nawet stałem się wraz z menadżerem klubu Łukaszem Kwaśniewskim budowniczym muru, który runął dopiero w sobotę koło południa...
Dziękujemy firmie Media-Hit za niesamowitą jakość odsłuchu!

A Wam dziękujemy, że tak licznie przybywacie na nasze spotkania. 

Do zobaczenia we wrześniu....
Udanych wakacji !!!

Ps. Muzyka leczy duszę nie przeziębienie. Pamiętajcie o tym!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl