Dobry wieczór z płytą winylową - Ciemna strona Księżyca Pink Floyd w Spirali 15.06.1018
Dobry wieczór z płytą winylową - Ciemna strona Księżyca Pink Floyd w Spirali 15.06.1018

Na tegorocznym Vinyl Festivalu miałem przyjemność współorganizować wydarzenie Ciemna strona księżyca Pink Floyd w Planetarium. Cieszyło się ono ogromnym powodzeniem. W sumie na czterech seansach odwiedziło nas ponad 1200 osób! Tak, muzyka Pink Floyd cieszy się niesłabnącą popularnością! A co jeśli Wam, miłośnikom tej muzyki z różnych względów nie udało się odwiedzić Planetarium Śląskiego?

Mamy dla Was propozycję! Przeżyjmy to jeszcze raz, tym razem w Klubie Studenckim SPIRALA. SPIRALA przeniesie nas do roku 1973, roku w którym nagrano The Dark Side of the Moon. Opowiem coś o tej płycie i o Księżycu oraz pochylimy się na kilkadziesiąt minut nad solowymi projektami Ricka Wrighta i Davida Gilmoura z 1978 roku. A Media-Hit jak zwykle zapewni nam odsłuch najwyższych lotów!

…”Przyszedłem tutaj opowiadać o płycie, którą skomponowało i nagrało czterech dżentelmenów tworzących zespół Pink Floyd:

Roger Waters
David Gilmour 
Rick Wright
Nick Mason.

O płycie, na której połączono artyzm najwyższych lotów oraz przebojową przystępność w formie przejmująco pięknej! Formie, która nie tylko łapie za serce ale także porusza nasze umysły!"...

...Piątkowy wieczór.....wyprawa na ciemną stronę Księżyca. To była bardzo inspirująca podróż wypełniona floydowym klimatem.
Dziękujemy bardzo za tak liczne przybycie!
Drugi sezon Dobrego wieczoru z płytą winylowa uważam za zamknięty....zapraszam na sezon trzeci. Pierwsze spotkanie już 14 września......

Graliśmy: 
"The dark side of the moon" Pink Floyd 1973
"David Gilmour" David Gilmour 1978
"Wet Dream" Richard Wright 1978

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl