O firmie

Niech Vinylhouse będzie z Tobą

Od ponad trzech dekad z wielkim zapałem kolekcjonuję muzykę na płytach winylowych, płytach CD oraz kasetach magnetofonowych. Zawsze staram się mym kolekcjonerskim zapałem zarazić osoby, które spotykam na swojej drodze. Niezmordowanie opowiadam im o różnych artystach, prezentuję ich muzykę, relacjonuję koncerty, na których bywam, i co najważniejsze zachęcam wszystkich do słuchania muzyki z płyt winylowych. Moi znajomi mówią, że jestem w tym temacie pozytywnie zakręcony. Ja się z tego bardzo cieszę!

Płyta winylowa ma w sobie niesamowitą moc przekazu, która zmusza nie tylko do słuchania jej zawartości muzycznej ale także do pewnych rytuałów związanych z jej czyszczeniem, konserwacją, wyjmowaniem z koperty, obracaniem na talerzu gramofonu itp. Dźwięk z niej wydobywany jest najwyższej jakości i ma duszę. A poza tym jest ona już z nami w niezmienionej formie od końca lat czterdziestych XX wieku – to najlepszy wynik spośród wszystkich nośników muzyki. To wszystko sprawia, że płyta winylowa jest wyjątkowa!

Vinylhouse narodził się pewnego lutowego wieczoru 2015 roku podczas dyskusji z moim przyjacielem na temat muzyki i płyt winylowych. Dyskusja ta była wielowątkowa, pełna niesamowitych zwrotów akcji. W pewnej chwili przyjaciel stwierdził: „Jeżeli masz w sobie pasję to podziel się nią z innymi!”. Tak też zrobiłem. Przyjaciół trzeba słuchać!

Vinylhouse powstał z myślą o ludziach pozytywnie zakręconych na punkcie muzyki, dla których płyta winylowa jest lub może stać się stylem życia!

Asortyment sklepu Vinylhouse to wyłącznie płyty używane. Może z czasem znajdzie się w nim miejsce na nowe płyty oraz inne elementy związane ze słuchaniem muzyki z tego nośnika. Wszystkie płyty w sklepie są starannie czyszczone i włożone w nowe koperty antystatyczne a ich okładki zaopatrzone są w folie ochronne. Staram się też większość płyt przesłuchać w celu obiektywnej oceny ich stanu technicznego. Nie zawyżam ocen płyt. Chętnie udzielę dodatkowych informacji o płycie poprzez maila lub telefonicznie. Wartość płyt ustalam na podstawie ich faktycznych cen rynkowych na świecie i w Polsce. Płyty wysyłam w profesjonalny sposób: szybko i w opakowaniach chroniących je najlepiej jak tylko można.


Mam nadzieję, że zarażę Was moją pasją


Życzę miłego słuchania

Bogusław Ziębowicz
Vinylhouse.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl